Wstecz

Dalej

→ DORADZTWO METODYCZNE
Doradztwo metodyczne


Szanowni Państwo,

doradcy metodyczni Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie zapraszają nauczycieli, wychowawców i specjalistów szkolnych do udziału w bezpłatnych formach doradztwa metodycznego.

Na formy doradztwa mogą Państwo zapisywać się w Internetowym Systemie Obsługi Szkoleń: Formy doradztwa.




Nauczyciele doradcy metodyczni i ich programy

Nauczyciele
doradcy

Anna Berdzińska
historia i wiedza o społeczeństwie
Szkoła Podstawowa nr 15 w Koninie


aberdzinska@cdnkonin.pl
program doradcy

Anna Dobropolska
religia
Szkoła Podstawowa im. w Grodźcu


adobropolska@cdnkonin.pl
program doradcy

Mariola Felczyńska
pedagog szkolny
Szkoła Podstawowa nr 1 w Kłodawie


mfelczynska@cdnkonin.pl
program doradcy

Beata Grzelka
historia i wiedza o społeczeństwie
Szkoła Podstawowa nr 5 w Turku


bgrzelka@cdnkonin.pl
program doradcy

Małgorzata Gralewski
język angielski
Szkoła Podstawowa nr 15 w Koninie


mgralewski@cdnkonin.pl
program doradcy

Anna Kamińska
wychowanie fizyczne
Szkoła Podstawowa nr 12 w Koninie


akaminska@cdnkonin.pl
program doradcy

Wiesława Kowalska
matematyka
Szkoła Podstawowa nr 12 w Koninie


wkowalska@cdnkonin.pl
program doradcy

Jolanta Krucka
historia i wiedza o spoleczeństwie
Szkoła Podstawowa w Golinie


jkrucka@cdnkonin.pl
program doradcy

Katarzyna Krygier
wychowanie przedszkolne
Przedszkole nr 6 w Koninie


kkrygier@cdnkonin.pl
program doradcy

Beata Kubsik
edukacja wczesnoszkolna
Szkoła Podstawowa nr 15 w Koninie


bkubsik@cdnkonin.pl
program doradcy

Małgorzata Kuczkowska
język angielski
Szkoła Podstawowa
im. Henryka Sienkiewicza w Wąsoszach

mkuczkowska@cdnkonin.pl
program doradcy

Alicja Rogawska
technika
Szkoła Podstawowa nr 15 w Koninie


arogawska@cdnkonin.pl
program doradcy

Agata Różańska
język polski (szkoły ponadpodstawowe)
Szkoła Podstawowa w Grodźcu


arozanska@cdnkonin.pl
program doradcy

Aleksandra Szacowna-Błaszczyk
kształcenie specjalne i integracyjne,
edukacja włączająca

Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole z Oddziałami Integracyjnymi
ablaszczyk@cdnkonin.pl
program doradcy

Jolanta Staszak
biologia
Zespół Szkół Ogólnokształcących
i Technicznych w Sompolnie

jstaszak@cdnkonin.pl
program doradcy


Informacja o ofercie szkoleniowej
Doradztwo metodyczne
Kierunki polityki oświatowej państwa
Kompleksowe wspomaganie szkół
Sieci współpracy i samokształcenia
Green Studio
“Rewers”. Biuletyn informacyjny CDN PBP w Koninie
Szkoła Marzeń
Infolinia dla dzieci, rodziców, pedagogów
Link zewnętrzny: Program Zdrowe Nietrudne
Program “Twoje dane – Twoja sprawa”
Przyjaciele Zippiego
Ibuk Libra
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Centrum Doskonalenia NAuczycieli w Koninie
Biuletyn Informacji Publicznej
Zasygnalizuj nieprawidłowość

Liczba odwiedzin
od 1.06.2006:

19728