Wstecz

Dalej

Forum Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych    29.05.2012
Instytut Nauk Edukacyjnych PWSZ im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie
oraz Instytut Środowiska Rolniczego i Leśnego PAN w Poznaniu
zapraszają na

XIII Ogólnopolskie Forum Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych
“Zmienia się nie tylko klimat - nowe w edukacji przyrodniczej”
Leszno, 15-16 września 2012 r.


Ideą Ogólnopolskiego Forum Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych organizowanego przez Instytut Nauk Edukacyjnych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Lesznie oraz Instytut Środowiska Rolniczego i Leśnego Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu jest umożliwienie nauczycielom wszystkich typów szkół wymiany doświadczeń z zakresu teorii i praktyki edukacji przyrodniczej oraz poszerzenie wiedzy z tego zakresu. Forum nawiązuje do wieloletniej tradycji spotkań dla nauczycieli organizowanych w różnych ośrodkach akademickich w Polsce. W tym roku zapraszamy na XIII Forum Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych pt. “Zmienia się nie tylko klimat - nowe w edukacji przyrodniczej”, które odbędzie się w nowo wybudowanej auli Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Lesznie. Proponujemy Państwu udział w zajęciach poprowadzonych zarówno w formie wykładów jak i warsztatów oraz w zajęciach terenowych (w Agroekologicznym Parku Krajobrazowym im. Dezyderego Chłapowskiego w Turwi).

Organizatorzy przewidują wydanie wykładów oraz materiałów warsztatowych, które otrzymają uczestnicy. Opłata za udział w Forum wynosi: 50 zł (bez wycieczki) lub 60 zł (z wycieczką). Organizatorzy nie pokrywają kosztów noclegów. Istnieje bardzo korzystna możliwość noclegu w Domu Studenckim “Komenik” w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami w cenie 35 zł za osobę (gorąco polecamy, tylko 200 m od miejsca obrad, zdjęcie domu studenckiego poniżej). Dodatkowo miasto Leszno posiada szeroką ofertę miejsc noclegowych.
W sobotę dla uczestników przewidziano nieodpłatny obiad na miejscu obrad oraz uroczystą kolację w jednym z piękniejszych w Polsce zamków - Zamku w Rydzynie.

Wśród wykładowców Forum są między innymi: prof. Piotr Tryjanowski (Dyrektor Instytutu Zoologii UP w Poznaniu), prof. Lech Mankiewicz (Dyrektor Centrum Fizyki Teoretycznej PAN w Warszawie) i prof. Yvon Le Maho (Krajowe Centrum Badań Naukowych, Francja).

Osoby zainteresowane udziałem w XIII Ogólnopolskim Forum Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych proszone są o przesłanie zgłoszenia (na dołączonym formularzu) pocztą elektroniczną pod adresem mbeczkiewicz@o2.pl do 1 lipca 2012 r. Z powodów organizacyjnych ilość miejsc dla uczestników ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Opłaty za udział w Forum prosimy wnosić do końca lipca br. na numer rachunku: 81 1060 0076 0000 3310 0017 7741. W opisie tytułu wpłaty proszę umieścić według wzoru: “Jan Kowalski, Warszawa, Opłata za XIII Forum”.

Serdecznie zapraszamy!
Komitet Organizacyjny XIII Forum

Kontakt: Maria Beczkiewicz, mbeczkiewicz@o2.pl
tel. 508 544 382 lub
Instytut Nauk Edukacyjnych
Sekretariat: 65 65 525 01 36
sekretariat-ine@pwsz.edu.pl

Pobierz informacje i kartę zgłoszenia

Informacja o ofercie szkoleniowej
Doradztwo metodyczne
Kierunki polityki oświatowej państwa
Kompleksowe wspomaganie szkół
Sieci współpracy i samokształcenia
Green Studio
“Rewers”. Biuletyn informacyjny CDN PBP w Koninie
Szkoła Marzeń
Infolinia dla dzieci, rodziców, pedagogów
Link zewnętrzny: Program Zdrowe Nietrudne
Program “Twoje dane – Twoja sprawa”
Przyjaciele Zippiego
Ibuk Libra
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Centrum Doskonalenia NAuczycieli w Koninie
Biuletyn Informacji Publicznej
Zasygnalizuj nieprawidłowość

Liczba odwiedzin
od 1.06.2006:

4637