Wstecz

Dalej

Konkurs “Mój pomysł na wakacje bez komputera i telefonu”    21.05.2023

Zachęcamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie

“Mój pomysł na wakacje bez komputera i telefonu”.

organizowanym przez firmę “Westcom”.

Celem konkursu jest zachęcenie młodych ludzi do spędzania czasu wakacyjnego w sposób aktywny i kreatywny, z dala od ekranów komputerów i telefonów.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wymyślić oryginalny pomysł na spędzenie wakacji bez korzystania z urządzeń elektronicznych. Może to być np. wyjazd na biwak, wakacje na wsi, wycieczka rowerowa, czy też pobyt w obozie sportowym. Ważne, aby pomysł był ciekawy, innowacyjny i dostosowany do wieku i zainteresowań uczestnika.

Nadesłane prace będą oceniane przez komisję konkursową, która weźmie pod uwagę pomysłowość, oryginalność oraz wartość edukacyjną projektów. Autorzy trzech najlepszych pomysłów otrzymają atrakcyjne nagrody, które pozwolą im zrealizować swoje wakacyjne marzenia.

Zachęcamy do udziału w konkursie wszystkich, którzy chcą spędzić wakacje w sposób aktywny i twórczy, a jednocześnie nauczyć się korzystać z czasu wolnego bez uzależnienia od elektroniki. Prace można przesyłać drogą elektroniczną lub pocztą tradycyjną.

Formy prac konkursowych są dowolne: napisz, narysuj, zrób zdjęcie, zaśpiewaj… i co tam tylko wymyślisz. Ilość prac: każdy z uczestników może wysłać jedną pracę, w przypadku wysłania kilku prac będziemy się dopytywać, która jest najważniejsza. Nie wybierzesz, to my to zrobimy za siebie. Spory i ewentualne problemy: rościmy sobie pełne prawo do podjęcia niepodważalnych decyzji w przypadku tego konkursu.

Termin nadsyłania prac upływa 30 czerwca 2023 r.

Szczegółowe informacje


Informacja o ofercie szkoleniowej
Doradztwo metodyczne
Kierunki polityki oświatowej państwa
Kompleksowe wspomaganie szkół
Sieci współpracy i samokształcenia
Green Studio
“Rewers”. Biuletyn informacyjny CDN PBP w Koninie
Szkoła Marzeń
Infolinia dla dzieci, rodziców, pedagogów
Link zewnętrzny: Program Zdrowe Nietrudne
Program “Twoje dane – Twoja sprawa”
Przyjaciele Zippiego
Ibuk Libra
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Centrum Doskonalenia NAuczycieli w Koninie
Biuletyn Informacji Publicznej
Zasygnalizuj nieprawidłowość

Liczba odwiedzin
od 1.06.2006:

19688